background

Oryginalne akcesoria dla Transporter i Multivan

Oryginalne Akcesoria VW - sprawdź ofertę »

Oryginalne akcesoria do VW Transporter i Multivan to szereg gadżetów, dzięki którym poruszanie się autem jest niezwykle komfortowe, a sam samochód staje się bardziej funkcjonalny. W ofercie online znaleźć można wiele produktów o różnorodnym zastosowaniu. Z jednej strony są to na przykład wieszaki na ubrania, foteliki dziecięce czy dywaniki gumowe, z drugiej mapy do nawigacji, a nawet kompaktowy zestaw prysznicowy.

Akcesoria samochodowe do bagażnika

W sklepie internetowym z oryginalnymi akcesoriami do Volkswagena Transporter i Multivan znajduje się bogaty wybór wyposażenia do bagażnika. Są to między innymi takie gadżety, jak:

  • zestaw wielofunkcyjny, ułatwiający przewóz bagażu,
  • płyta podłogowa z szyną do mocowania bagażu,
  • drążki mocujące,
  • mata bagażnika,
  • pas mocujący z zamkiem zaciskowym,
  • siatka bagażowa.

Oryginalne akcesoria marki Volkswagen do bagażnika ułatwiają przewóz towaru oraz zwiększają bezpieczeństwo załadunku.

Oryginalne kosmetyki do VW Transporter oraz Multivan

Kierowcy VW Multivan oraz Transporter mogą również skorzystać z oferty oryginalnych kosmetyków samochodowych, które są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne. Nie niszczą czyszczonej powierzchni. W ofercie akcesoriów Volkswagena znajdują się kosmetyki letnie, zimowe oraz do pielęgnacji wnętrza.

Stabilne kratki chroniące kierowcę oraz załadunek

Oryginalne gadżety do VW Transporter i Multivan to także wysokiej jakości kratki oddzielające przestrzeń ładunkową od pasażerskiej. Z jednej strony zabezpieczają one kierowcę i pasażera przed ewentualnym przesunięciem się na nich bagażu, z drugiej sprawiają, że załadunek jest stabilny. Nie rusza się, dzięki czemu nie ulega uszkodzeniu.