background

Oryginalne akcesoria VW Crafter

Oryginalne Akcesoria VW - sprawdź ofertę »

W sklepie internetowym z oryginalnymi akcesoriami VW znajduje się bogaty wybór gadżetów dedykowanych modelowi Crafter. Dzięki nim auto jest jeszcze bardziej funkcjonalne, a przewożony towar bezpieczny. Oryginalne akcesoria Volkswagena wyróżnia między innymi to, że są idealnie dopasowane do konkretnego modelu.

Ochrona przestrzeni ładunkowej VW Crafter

W ofercie online znajdują się między innymi akcesoria do VW Crafter, które chronią transportowany załadunek. Jednym z takich gadżetów jest na przykład wykładzina antypoślizgowa przeznaczona do części ładunkowej auta. Jej zakup jest bardzo rozsądnym i korzystnym rozwiązaniem. Spełnia ona bowiem ważne funkcje:

  • chroni przestrzeń ładunkową przed zabrudzeniami oraz wilgocią,
  • zabezpiecza przewożony towar przed przesuwaniem.

Wykładzina antypoślizgowa została wykonana specjalnie z myślą o VW Crafter, dzięki czemu jest świetnie dopasowana do jego wnętrza. Jej atutem jest także to, że jest łatwa w czyszczeniu. Można ją też w prosty sposób zdjąć i zwinąć.

Gadżety do bagażnika VW Crafter

Oryginalne gadżety i akcesoria do Volkswagena Crafter to także wiele innych produktów z zakresu wyposażenia bagażnika. Kierowcy mogą kupić do swojego auta na przykład:

  • siatkę do mocowania bagażu,
  • pas mocujący z zamkiem zaciskowym,
  • drążek mocujący,
  • uchwyt do mocowania ładunku,
  • zestaw do mocowania bagażu, zapakowany w specjalnej utwardzonej walizce.

Bezpieczny przewóz drabiny Volkswagenem Crafter

W ofercie sklepu internetowego z oryginalnymi akcesoriami do VW Crafter znajdują się także wsporniki kątowe z uchwytem do przewozu drabiny. To niezwykle praktyczny zestaw, dzięki któremu można w bezpieczny sposób przewozić wysokie przedmioty. Wsporniki wykonane są z wytrzymałej stalowej blachy.

W ofercie oryginalnych akcesoriów do VW Crafter kierowcy znajdą również dywaniki gumowe, aktualne mapy do nawigacji, kosmetyki samochodowe, wieszaki na ubrania i wiele innych markowych produktów.