background

Oryginalne akcesoria do VW Jetta

Oryginalne Akcesoria VW - sprawdź ofertę »

Akcesoria VW Jetta

W ofercie sklepu internetowego z oryginalnymi akcesoriami Volkswagen znajdują się między innymi gadżety do VW Jetta. Producent oferuje kierowcom bogaty wachlarz markowych produktów. Z jednej strony są to wysokiej jakości foteliki dziecięce, z drugiej rozwiązania z zakresu nowych technologii, na przykład system rozpoznający zmęczenie kierowcy albo nawigacja.

Foteliki dziecięce do VW Jetta

Foteliki dziecięce dostępne w ofercie online Volkswagena gwarantują bezpieczne przewożenie dziecka. Zapewniają pasażerowi nie tylko bezpieczeństwo, ale także poprawiają jego komfort. Ich przemyślana konstrukcja gwarantuje wygodę oraz prawidłową pozycję przewożonego dziecka.  

W ofercie oryginalnych akcesoriów i gadżetów do samochodów VW Jetta znajdują się następujące modele fotelików dziecięcych:

  • G2-3 Isofix GTI,
  • G2-3 GTI,
  • G1 Isofix,
  • G2-3 Isofix,
  • G0 plus Isofix.

Kosmetyki do Volkswagena Jetta

Oryginalne akcesoria samochodowe do VW Jetta to także skuteczne środki do higieny. W ofercie producenta znajdują się zarówno kosmetyki letnie, jak i zimowe. Kierowcy mogą kupić do swojego auta na przykład wosk do polerowania nadwozia, płyn do spryskiwaczy czy szampon z woskiem.

Oryginalne wyposażenie wnętrza

Producent proponuje również swoim klientom wysokiej jakości wyposażenie bagażnika Volkswagena Jetta. W ofercie można znaleźć między innymi wytrzymałe wykładziny i maty czy foliowe osłony strefy ładunkowej bagażnika.

W asortymencie oryginalnych akcesoriów i gadżetów VW znajdują się także trwałe i odporne dywaniki gumowe oraz wiele innych elementów dodatkowego wyposażenia samochodów Jetta, na przykład wieszaki na ubrania, a nawet lodówki samochodowe.

Akcesoria przeznaczone są do aut VW Jetta A6 oraz Jetta A6-GP.