background

Oryginalne akcesoria do VW Sharan

Oryginalne Akcesoria VW - sprawdź ofertę »

Akcesoria VW Sharan

W ofercie oryginalnych akcesoriów do VW Sharan znajdują się gadżety, które z jednej strony poprawiają bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, a z drugiej sprawiają, że jazda autem jest jeszcze bardziej przyjemna. Wachlarz produktów polecanych przez niemieckiego producenta jest niezwykle szeroki. Oferta zawiera takie akcesoria jak dywaniki gumowe, kosmetyki, foteliki dziecięce, wieszaki i haczyki na ubrania, a nawet ekspres do kawy.

Dodatkowe wyposażenie VW Sharan

W ofercie oryginalnych akcesoriów samochodowych do VW Sharan dostępnych online znajduje się wiele elementów dodatkowego wyposażenia bagażnika. Volkswagen proponuje kierowcom zakup takich produktów, jak na przykład:

  • wanna bagażnika z systemem podziału i pokrywą,
  • foliowa osłona lub listwa ochronna strefy ładunkowej bagażnika,
  • składane pojemniki.

Antypoślizgowe dywaniki do VW Sharan

Właściciele VW Sharan mogą kupić do swojego auta także wysokiej jakości dywaniki gumowe. Wyróżniają się one niezwykłą trwałością i odpornością. Ich atutem jest również to, że są antypoślizgowe. Dodatkowo są łatwe do czyszczenia. Dywaniki, tak jak wszystkie pozostałe oryginalne akcesoria Volkswagena, są perfekcyjnie dopasowane do konkretnego modelu auta.

Przenośny ekspres do kawy

W sklepie internetowym VW dostępny jest także oryginalny ekspres do kawy, zasilany z samochodowego gniazdka 12 V. Zestaw zawiera nie tylko saszetki z espresso, ale także:

  • nietłukące się filiżanki,
  • serwetkę,
  • praktyczne etui.

W ofercie akcesoriów Volkswagena znajdują się również takie gadżety jak nawigacja, instalacja telefonu komórkowego, system rozpoznający zmęczenie kierowcy i wiele innych. Wszystkie produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania.